Kolejowy rozkład jazdy 
2017/2018


 Stacja Bieniów.

Rozkład ważny od 10.12.2017 do 10.03.2018 r.

Godzina przyjazdu Kierunek Godzina odjazdu
11:01 12:571) 18:58 Görlitz 8:25  14:301) 16:29
11:01 12:571) 18:58  Węgliniec 8:25  14:301) 16:29
11:01 12:571) 18:58 Zgorzelec 8:25  14:301) 16:29
8:24   12:532) 14:291)  16:28   20:381) 22:363)  Zielona Góra 5:35    8:562) 11:02 12:581) 18:59
5:33    8:562) Żagań   13:002)  20:391)   22:363)
5:33    8:562)  11:01 12:571) 18:58 Żary 8:25   13:002)  14:301)  16:29  20:391)   22:363)

Legenda:
1) - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 25-26.12, 01.01.2018 r.
2) - kursuje od poniedziałku do piątku 02.01-09.03.2018 r.
3) - kursuje w soboty i niedziele oraz 25-26.12, 01.01.2018 r.
 
 

PR - Przewozy Regionalne - POLREGIO
 

W nowym rozkładzie powtórnie znalazł się Görlitz, ale nie ma już bezpośredniego połączenia z Jelenią Górą.

 

 

Tabela 356
Zielona Góra - Węgliniec

  Zielona Góra - Bieniów - Żary
 

Rozkład ważny od 11.12.2017 r. do 08.12.2018 r.

km

Informacja o pociągu

PR-R
WINNICA
5306
PR-R

77411
77410
 
PR-R

77411
77410
 
PR-R

5314
PR-R

5314
PR-R

5318
PR-R

 77373
77372
 
PR-R

 77373
77372
 
PR-R

77375
77374
 
PR-R

77375
77374
 
  a b c d   c d e f
0

Zielona Góra

7.41 12.07 12.10 13.44 13.47 15.46 19.50 19.56 21.53 21.53
11,137

Buchałów

7.52 12.18 12.21 13.55 13.58 15.57 20.01 20.07 22.04 22.04
16,497

Letnica

7.58 12.24 12.27 14.01 14.04 16.03 20.07 20.13 22.10 22.10
18,778 Koźla Kożuchowska 8.01 12.27 12.30 14.04 14.07 16.06 20.10 20.16 22.13 22.13
23,632 Bogaczów 8.07 12.32 12.35 14.09 14.12 16.11 20.15 20.21 22.18 22.18
27,576 Nowogród Bobrzański 8:11 12.36 12.39 14.13 14.16 16.15 20.19 20.25 22.22 22.22
29,854 Nowogród Osiedle 8.14 12.40 12.43 14.17 14.20 16.19 20.23 20.29 22.26 22.26
40,630 Bieniów 8.25 12.57 13.00 14.27 14.30 16.29 20.33 20.39 22.36 22.36
45,751 Lubanice 8.30 13.02 13.05 14.32 14.35 16.34 20.38 20.44 22.42 22.42
53,326 Żary 8.39 13.11 13.14 14.41 14.44 16.43 20.48 20.54 22.51 22.51
 
Żary o 8.40 13.12 13.15 14.42 14.45 16.44 20.48 20.54 23.00 23.10
Żagań p > 13.24 13.27 > > > 21.00 21.06 23.12 23.22
Węgliniec p 9.34 - - 15.37 15.40 17.39 - - - -
o 9.42 - - 15.47 15.46 17.45 - - - -
Zgorzelec miasto p 10.06 - - 16.07 16.07 18.06 - - - -
Zgorzelec p 10.09 - - 16.10 16.10 18.09 - - - -
Görlitz p 10.15 - - 16.15 16.15 18.15 - - - -

a - kursuje 12 III-8 VI 2018 od poniedziałku do piątku, oprócz 2 IV 2018, 1 V 2018, 3 V 2018, 31 V 2018;
b -
kursuje 2 I-9 III 2018 od poniedziałku do piątku;
c - kursuje 12 III-27 IV 2018  od poniedziałku do piątku, oprócz 2 IV 2018; 30 IV 2018; 2 V 2018; 4 V 2018; 7 V-7 XII 2018 od poniedziałku do piątku, oprócz  31 V 2018, 15 VIII 2018, 1 XI 2018;
d -
kursuje 11 XII 2017-9 III 2018 od poniedziałku do piątku, oprócz 25-26 XII 2017, 1 I 2018;
e -
kursuje 11 III-8 XII 2018 w sobotę i niedziele, oraz 2 IV 2018, 1 V 2018, 3 V 2018, 31 V 2018, 15 VIII 2018, 1 XI 2018;
f -
kursuje 10 XII 2017-10 III 2018 w sobotę i niedziele, oraz 25-26 XII 2017, 1 I 2018;

 

Tabela 356
Węgliniec - Zielona Góra

  Żary - Bieniów - Zielona Góra

Görlitz o - - - 9.07 11.07 11.07 17.09 17.07
Zgorzelec o - - - 9.12 11.13 11.13 17.14 17.13
Zgorzelec Miasto o - - - 9.15 11.16 11.16 17.17 17.16
Węgliniec p - - - 9.37 11.37 11.37 17.39 17.40
o - - - 9.45 11.44 11.47 17.45 17.18
Żagań o 5.06 5.09 8.23 > > > > >
Żary p 5.17 5.20 8.35 10.46 12.39 12.42 18.40 18.43
 

km

Informacja o pociągu

PR-R

77235
77234
 
PR-R

77235
77234
 
PR-R

77406
77402
 
PR-R

5825
PR-R

5307
PR-R

5307

PR-R


5829
 
PR-R

5829
a b c   d e b a
40,906 Żary 5.18 5.21 8.42 10.47 12.40 12.43 18.41 18.44
48,481 Lubanice 5.28 5.31 8.51 10.56 12.49 12.52 18.50 18.53
53,602 Bieniów 5.33 5.36 8.56 11.02 12.55 12.58 18.56 18.59
64,378 Nowogród Osiedle 5.44 5.47 9.07 11.12 13.05 13.08 19.06 19.09
66,656 Nowogród Bobrzański 5.47 5.50 9.10 11.16 13.09 13.12 19.09 19.12
70,600 Bogaczów 5.51 5.54 9.14 11.20 13.13 13.16 19.13 19.16
75,454 Koźla Kożuchowska 5.57 6.00 9.20 11.25 13.18 13.21 19.19 19.22
77,735 Letnica 6.00 6.03 9.23 11.28 13.21 13.24 19.22 19.25
83,095 Buchałów 6.05 6.08 9.28 11.34 13.27 13.30 19.27 19.30
94,232 Zielona Góra 6.16 6.19 9.39 11.44 13.37 13.40 19.38 19.41

a - kursuje 10 XII 2017-10 III 2018;
b - kursuje 11 III-8 XII 2018;
c - kursuje 2 I-8 VI 2018 od poniedziałku do piątku, oprócz 2 IV 2018, 1 V 2018, 3 V 2018, 31 V 2018;
d - kursuje 12 III-27 IV 2018 od poniedziałku do piątku, oprócz  2 IV 2018; 30 IV 2018; 2 V 2018; 4 V 2018; 7 V-7 XII 2018 od poniedziałku do piątku, oprócz  31 V 2018, 15 VIII 2018, 1 XI 2018;
e -
kursuje 11 XII 2017-9 III 2018 od poniedziałku do piątku, oprócz  25-26 XII 2017, 1 I 2018;

 

 

 

mk

Źródło: Internetowy rozkład jazdy, przystankowe rozkłady jazdy.

O kolei w Bieniowie
Historia kolej w Bieniowie

Archiwalne rozkłady jazdy
Strona główna